W dniu 17 października 2017r. modele i modelki z naszej szkoły wzięli udział w III edycji „EKO – MODA” w CKiSz w Sierpcu organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i Urząd Miasta w Sierpcu. Mimo dużej konkurencji i atrakcyjności strojów nasza modelka Gabriela Barańska z oddziału przedszkolnego   zajęła trzecie miejsce. W kategorii klas III – IV uczennica klasy trzeciej Dorota Morawska zajęła drugie miejsce. W kategorii klas V-VII Aleksandra Rosińska  z klasy VI b zajęła  drugie miejsce. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia,  zwycięzcy  nagrody rzeczowe. Do pokazu przygotowywały uczniów  p. M. Grabowska, p. G. Koszalska, p. M. Korpolińska, p. I. Szczepańska, p. Z. Gutkowska, p. U. Chojnowska.