Podsumowanie konkursu „ Polska Moja Ojczyzna”

W dniu 20.05.2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego konkursu plastycznego„ Polska Moja Ojczyzna” pod patronatem Wicemarszałek Senatu RP – Pani Marii Zofii Koc – organizowanego przez Starostę Sierpeckiego Mariusza Turalskiego.

Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie naszej szkoły: Jakub Sołdański, Gabriela Barańska, Blanka Podkowska, Piotr Kędzierski, Antonina Wiśniewska, Gabriela Falińska, Maja Woźniakowska,  Oliwia Kuźniewska, Alicja Kanigowska,  Marcin Czermiński, Nadia Jaworska. Prace plastyczne uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczycieli: Marzanny Grabowskiej, Grażyny Koszalskiej, Danuty Waćkowskiej i Iwony Szczepańskiej.