ELIMINACJE  MIEJSKO - GMINNE XVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU  WIEDZY  POŻARNICZEJ

28 lutego 2019 roku  na sali posiedzeń Urzędu Gminy w Sierpcu odbyły się eliminacje miejsko – gminne XVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod  hasłem ,, Młodzież Zapobiega Pożarom’’. W turnieju uczestniczyli najlepsi uczniowie wyłonieni w wyniku eliminacji szkolnych z terenu miasta i gminy Sierpc. Turniej wiedzy przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI (I grupa wiekowa)  oraz klasy VII-VII i gimnazjum (II grupa wiekowa).  Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Igor Kędzierski, Julia Jaworska oraz  Mateusz Dzik.  W wyniku eliminacji pisemnych i ustnych dużą wiedzą wykazała się uczennica klasy VIIb Julia Jaworska, zajmując  II miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczył Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński.

To turnieju uczniów przygotowali p. Robert Rzeszotarski i p. Tomasz Zieliński.