Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły  zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej. Odbyła się ona 25 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, bowiem  zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy bawili się wyśmienicie wraz z Myszką Miki i Mini, którzy w rytm najnowszych przebojów tańczyli z dziećmi oraz chętnie pozowali do zdjęć. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami. Punktem  kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór Króla       i Królowej  Balu. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach w fotobudce. Najbardziej oczekiwanym momentem było spotkanie z Mikołajem, które zakończyło nasz karnawałowy bal. Imprezę przygotowali: p.Milena Makowska, p.Weronika Mirzejewska, p. Robert Rzeszotarski,  p. Danuta Waćkowska. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!