W dniu 29.09.2018r. w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sierpc w kategorii chłopców w roczniku 2005-2003 drużyn niezrzeszonych.  W zawodach wzięło udział 5 drużyn z: Bledzewa, Sudrag, Borkowa Kościelnego, Borkowa Wielkiego i Mieszczka. Turniej rozegrano systemem ” każdy z każdym”.

Wyniki Turnieju:

I miejsce -  „Sami Swoi”

II miejsce -  Ginazuma

III miejsce -  SP Bledzewo

IV miejsce -  Bigos FC

V miejsce -  FC Sudragi

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, medal i dyplom.  Z każdej drużyny wybrano najlepszych zawodników, których nagrodzono pamiątkowymi statuetkami.

Z drużyny „Sami Swoi” statuetkę za najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Oliwier Kisielewski.

Z drużyny „Ginazuma” statuetkę za najlepszego zawodnika otrzymał  Adrian Adamkowski.

Z drużyny SP Bledzewo statuetkę  za najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Lemański.

Z drużyny „Bigos FC” statuetkę  za najlepszego zawodnika otrzymał Jan Lipka.

Z drużyny FC Sudragi statuetkę  za najlepszego zawodnika otrzymał Michał Kozłowski.

Nagrody zostały ufundowane przez Organizatora zawodów -  Wójta Gminy Sierpc, Pana Krzysztofa Korpolińskiego.