W dniu 05.12.2016r. na Krytej Pływalni w Sierpcu odbył się Finał Powiatowy w Pływaniu. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Reprezentację Zespołu  Szkół w Borkowie Kościelnym Szkoły Podstawowej stanowiły: Izabela Ostrowska, Paweł Kwasiborski, Wiktoria Majewska, Weronika Majewska, Dominika Wojciechowska, Gabriela Milewska, Lena Konopka, Jakub Czarnomski. Reprezentację Zespołu  Szkół w Borkowie Kościelnym Gimnazjum w Borkowie Kościelnym stanowiła Zuzanna Lewandowska. W kategorii 50m. stylem dowolnym III miejsce zajął Paweł Kwasiborski w roczniku 2005 oraz II miejsce Jakub Czarnomski w roczniku 2004 na dystansie 50m. stylem dowolnym. Zespołowo dziewczęta i chłopcy zajęli III miejsca wśród szkół podstawowych. W kategorii Gimnazjum Zuzanna Lewandowska zajęła I miejsca na dystansie 50m. stylem klasycznym oraz II miejsce na dystansie 50m. stylem dowolnym.

Gratulacje!