Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie pt. „Dobre rady na odpady” zorganizowanego przez Urząd Gminy w Szczutowie. Głównym celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych i nawyków selektywnej zbiórki odpadów. Nasi uczniowie z surowców wtórych wykonali wspaniałe i ozdobne przedmioty.  W kategorii indywidualnej uczniowie klas I-III wykonali eko-skarbonki, zaś uczniowie klas IV-VI eko-przedmioty użytkowe (takie jak: lusterko narzędziownik, klosz na słodycze, świecznik, szkatułka, piórnik, liczydło, organizer na biurko, wachlarz). W kategorii zespołowej zadaniem uczniów było napisanie listu do Ziemi.

W kategorii indywidualnej w kategorii klas IV-VI

III miejsce zajęła Daria Stańczyk uczennica klasy V b

Wyróżnienia otrzymali:

Iwo Szablewski uczeń klasy IV a

Sebastian Kuźniewski uczeń klasy IV b

W kategorii klas I-III wyróżnienia otrzymali:

Patrycja Bartczak uczennica klasy I

Jędrzej Skowroński uczeń klasy II

Zuzanna Radwańska uczennica klasy III a

GRATULUJEMY J

Serdecznie Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na wykonanie przedmiotu i napisanie listu do Ziemi.

Opiekunowie: p. Iwona Szczepańska, p. Grażyna Koszalska, p. Danuta Waćkowska, p. Bożena Chyżyńska, p. Justyna Lewandowska-Gałka, p. Monika Łyczkowska, p. Małgorzata Korpolińska, p. Ewelina Motyka